Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bedelli Askerlik Açıklaması

bedelli2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika bedelli askerlik açıklaması geldi. Bedelli askerlik çıkıyor mu? 2017 bedelli çıkacak mı? gibi soruların cevabını arayanlar için son noktayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koydu. Yüz binlerce vatandaşın heyecanla beklediği bedelli askerlik konusunda açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan beklenen cevap gelmedi. Daha öncesinde de çeşitli sebeplerle bedelli askerlik konusunda açıklamalar yapılmıştı. İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son dakika açıklaması ve bedelli konusunda haberler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika bedelli askerlik açıklaması yaptı. Yüz binlerce vatandaşın büyük bir umutla beklediği ve her an çıkacak düşüncesiyle sürekli internette araştırma yaptığı bedelli askerlik konusunda son noktayı Cumhurbaşkanı Erdoğan koydu. Ak Parti grup toplantısında konuşma yapmak için Meclis’e gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada bir gazetecinin sorduğu bedelli askerlikle ilgili sorusuna yanıt verdi. Bu yanıt günlerdir gündemde tutulmaya çalışılan ve askerlik çağı gelmiş veya askerlik çağı geçmiş vatandaşlar tarafından heyecanla beklenen bedelli askerlik konusuna son noktayı koydu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bedelli askerlik sorusuna verdiği yanıt…

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BEDELLİ ASKERLİK SORUSUNA YANIT

Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşmak üzere geldiği Mecliste, bir gazetecinin, bedelli askerlik tartışmalarına ilişkin sorusunu yanıtladı.

Sosyal medyada bedelli askerliğe ilişkin yer alan bazı ifadeleri hatırlatarak, “O sözler size mi aitti?” sorusuna Erdoğan, “Bana ait değil, ben ‘Sayın Başbakan’la bir değerlendirmesi yapılır’ dedim. Şu anda böyle bir şey söz konusu değil.” karşılığını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kabinenin gündeminde bedelli yok, dedikodusu var” dedi.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir